VCI – opakowania

Opakowania z VCI stanowią ochronę dla metalowych oraz elektronicznych przedmiotów, które narażone są na korozję podczas magazynowania czy transportu.

Firmy zajmujące się produkcją materiałów opakowaniowych, które zawierają lotne inhibitory korozji, znaleźć można różne kategorie produktów, takich jak:

Folia VCI (folie płaskie, rękawy i pół rękawy, torebki, worki, torebki strunowe, folia bąbelkowa, folie stretch)
• Papiery antykorozyjne ( papiery formatki, papiery powlekane)
• Środki antykorozyjne oraz odrdzewiacze
• Emitery VCI i pochłaniacze wilgoci.

Antykorozyjne opakowania to bardzo skuteczny sposób na zabezpieczenie metalowych elementów przed negatywnym skutkiem działania wilgoci, korozji oraz innych szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki VCI, czyli specjalnym substancjom lotnym, które uwalniane są z powierzchni takich opakowań, przechowywane w tych opakowaniach przedmioty docierają do miejsca przeznaczenia w stanie nienaruszonym i mogą być długo magazynowane.

Torebki oraz emitery VCI zapewniają ochronę przed korozją wewnątrz metalowych przestrzeni takich jak obudowy urządzeń elektronicznych, oraz elektrycznych. Wykorzystywane są również w logistyce podczas magazynowania oraz transportu.

Folia VCI, tak jak i papier VCI wykorzystywane są często w przemyśle motoryzacyjnym w celu zabezpieczenia detali przed zanieczyszczeniami w trakcie transportu i składowania.

Wiele firm oferuje również worki, folie rękawy robione na wymiar podany przez klienta.

 

Popularne tagi: zabezpieczenie antykorozyjneśrodki antykorozyjneśrodek antykorozyjnyochrona przed korozjązabezpieczenie przed korozjąochrona antykorozyjna

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
vci

Dojazd: