Aegis Hero 2 – nowy produkt marki marki Geekvape

Aegis Hero 2 to nowy model z serii Aegis marki Geekvape, który jest uważany za jeden z najlepszych podwodnych modów na rynku. Ten mod posiada moc maksymalną do 200 W i obsługuje baterie litowo-jonowe 18650, 20700 lub 21700.

Jednym z najważniejszych elementów tego urządzenia jest jego wodoodporność, która jest oceniana na IP67, co oznacza, że jest on odporny na wodę, pył i upadki. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią korzystać z modów podczas uprawiania sportów lub przebywania na świeżym powietrzu.

Aegis Hero 2 posiada także wiele funkcji zabezpieczających, takich jak ochrona przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że ich mod jest bezpieczny w użytkowaniu.

Co ciekawe, Aegis Hero 2 posiada także funkcję ładowania bezprzewodowego, co pozwala na łatwe i wygodne ładowanie urządzenia. W zestawie z modelem znajduje się także specjalna podstawka do ładowania.

Ekran OLED wyświetla szereg informacji, takich jak poziom naładowania baterii, moc wyjściowa i rezystancja.

Aegis Hero 2 jest dostępny w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy może znaleźć swój ulubiony. Jest to doskonały wybór dla osób, które szukają wytrzymałego i funkcjonalnego moda podwodnego.

Sprawdź – Aegis Hero 2