Michał Kołtyś – znajdź swój klucz do sukcesu

Każdy świeżo upieczony przedsiębiorca jest pełen obaw i wątpliwości. Wynika to oczywiście z braku doświadczenia, z lęku przed nowym, nieznanym. Jednak żadna firma nie jest z góry skazana ani na sukces, ani na porażkę. O tym, w którą stronę przechyli się szala i jak będzie wyglądała przyszłość firmy, decyduje wiele czynników – wiedza, predyspozycje, wytrwałość, konkurencja, odrobina szczęścia.

Bez wątpienia jednak, każdy początkujący biznesmen musi znaleźć swoją ścieżkę, swój klucz do sukcesu. Nie da się bowiem, zrobić kariery naśladując innych. Każda firma powinna wyróżniać się pośród konkurencji swoją propozycją i oferować swoim klientom innowacyjne, ciekawe, autorskie rozwiązania. Każda firma musi się rozwijać, stale dostosowując się do zmieniających się trendów i oczekiwań. Aby to wszystko było możliwe, przedsiębiorca nie może bać się ryzyka i nowych wyzwań. Nie może przestać szukać optymalnych dla firmy rozwiązań, nawet jeśli jest to związane z ryzykiem pomyłek, gdyż to właśnie z własnych, a nie cudzych błędów wyciągamy najwięcej wniosków.

Wszystko to, o czym dziś rozważamy, można wyczytać w zasadach sukcesu, które na bazie własnych doświadczeń opracował Michał Kołtyś – trener biznesowy, inwestor, biznesmen. Zdobywając swoją wiedzę i umiejętności przez ponad 20 lat, znalazł sposób na to, jak podejść do biznesu, żeby odnieść sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Teraz Michał Kołtyś doradza innym: początkującym przedsiębiorcom, studentom, członkom korporacji, jak znaleźć własną drogę do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *