Networking – śniadania biznesowe Częstochowa

Networking to niewątpliwie szansa na rozwój Twojej firmy, musisz się tylko przekonać. Zjawisko wzajemnego poparcia wśród przedsiębiorców o różnorodnym profilu i zasięgu działania, ma miejsce także w Częstochowie, a organizacją, która zrzesza i angażuje ludzi biznesu w tym mieście jest WFS Polska. Uczestnictwo w klubie da Ci szerokie spectrum korzyści, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą opartą na wzajemnych rekomendacjach i pomocy, weź udział w najbliższym wydarzeniu organizowanym przez WFS w Częstochowie.

Śniadania biznesowe Częstochowamapa spotkań WFS

 

Śniadania biznesowe Częstochowa, ale także innego rodzaju eventy, np.kolacje networkingowe, odbywają się cykliczne. W mieście swoje siedziby ma wiele firm, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i krajowym, co zwiększa możliwości do nawiązywania nowych i wartościowych kontraktów.

Networking we Częstochowie

 

Śniadania biznesowe w Częstochowie rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych. Część oficjalna dla gości trwa od godziny 6:45 do 9:30. W tym czasie każdy z uczestników ma szansę zaprezentować się pozostałym klubowiczom oraz powiedzieć nieco na temat swojej działalności. Rozmowa i wymiana wizytówek to kolejny etap spotkania.

Jeśli chcesz wziąć udział w najbliższym evencie, nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona, a naprawdę warto!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *