Dom weselny Wola Krzysztoporska – podpowiadamy, jak wybrać idealny obiekt na przyjęcie ślubne

 

Decyzja o ślubie uruchamia lawinę przygotowań do tak ważnej uroczystości. Jedną z pierwszych decyzji, jakie należy podjąć, jest wybór sali weselnej. Nie powinniśmy mieć z tym raczej większego problemu, ponieważ w ostatnich latach powstało bardzo dużo domów weselnych. Od czego rozpocząć poszukiwania sali weselnej?

Wielkość sali a liczba gości 

Rozpoczynając poszukiwanie sali na wesele, warto znać już orientacyjną liczbę gości. Trudno bowiem szukać sali, nie wiedząc czy zapraszamy 50 czy 150 osób. A ma to ogromne znaczenie, bowiem  zbyt duża sala w stosunku do liczby gości nie będzie sprzyjać dobrej zabawie, i sprawi wrażenie jakby goście nie dopisali na weselu. Z kolei za mała, również skutecznie zniechęci do tańca i raczej goście będą woleli spędzić wesele na zewnątrz lub za stołem. Oprócz odpowiedniej wielkości równie ważna jest dekoracja sali. Nawet jeśli planujemy własną dekorację, wnętrza muszą być eleganckie, zadbane, a dodatkowe dekoracyjne elementy w postaci luster, czy oświetlenia będą atrakcyjnym dopełnieniem całej stylizacji.

Sprawdź udogodnienia jakie oferuje dany obiekt weselny

Warto również zwrócić uwagę na inne dodatkowe elementy, jakie oferuje dany obiekt. Często kierujemy się tylko wyglądem i wielkością sali, a nie myślimy o innych aspektach jak możliwość zorganizowania noclegu, przestrzeń do spacerowania czy ilość miejsc parkingowych. Oczywiście nie w każdym przypadku będą mieć one znaczenie, jeśli jednak przewidujemy wiele przyjezdnych gości, warto wziąć to pod uwagę.

Dom weselny Wola Krzysztoporska –  sprawdź, na co możesz liczyć?

W niedalekiej odległości od Woli Krzysztoporskiej znajduje się nowoczesny dom weselny, z bazą noclegową oraz wieloma udogodnieniami w postaci pięknego ogrodu dla gości, kącika zabaw dla dzieci oraz bliskości terenów leśnych. Jeśli szukasz odpowiedniego obiektu na przyjęcie weselne, sprawdź tutaj: dom weselny Wola Krzysztoporska.

 

Zadzwoń:
+48 694 014 041

Zobacz stronę:
http://dworkasztelan.pl/kontakt
dom weselny Wola Krzysztoporska

Dojazd: